1 | 14th Sep | 9:30am | Hucclecote Storm | 28 | v | 18 | Challengers Comets | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Nomads A | 34 | v | 31 | United Eagles | - | ||||
12:30pm | Upton Ladies | 49 | v | 40 | Survivors Devils | - | ||||
2:00pm | Stroud Cobras | 47 | v | 36 | Bishops Cleeve Warriors | - | ||||
3:30pm | Challengers Jets | 39 | v | 42 | Churchdown Ladies Blacksox | - | ||||
2 | 21st Sep | 9:30am | Nomads A | 45 | v | 33 | Stroud Cobras | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Survivors Devils | 37 | v | 53 | Churchdown Ladies Blacksox | - | ||||
12:30pm | Upton Ladies | 35 | v | 45 | Challengers Jets | - | ||||
2:00pm | Challengers Comets | 46 | v | 33 | Bishops Cleeve Warriors | - | ||||
3:30pm | United Eagles | 39 | v | 41 | Hucclecote Storm | - | ||||
3 | 28th Sep | 9:30am | Nomads A | 41 | v | 38 | Upton Ladies | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Hucclecote Storm | 29 | v | 44 | Bishops Cleeve Warriors | - | ||||
12:30pm | Stroud Cobras | 42 | v | 43 | Churchdown Ladies Blacksox | - | ||||
2:00pm | United Eagles | 30 | v | 31 | Survivors Devils | - | ||||
3:30pm | Challengers Jets | 38 | v | 21 | Challengers Comets | - | ||||
4 | 12th Oct | 9:30am | Bishops Cleeve Warriors | 54 | v | 20 | Nomads A | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Challengers Comets | 57 | v | 28 | United Eagles | - | ||||
12:30pm | Survivors Devils | 36 | v | 46 | Challengers Jets | - | ||||
2:00pm | Churchdown Ladies Blacksox | 52 | v | 53 | Upton Ladies | - | ||||
3:30pm | Stroud Cobras | 29 | v | 25 | Hucclecote Storm | - | ||||
5 | 19th Oct | 9:30am | Challengers Jets | 37 | v | 34 | Hucclecote Storm | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | United Eagles | 27 | v | 37 | Stroud Cobras | - | ||||
12:30pm | Churchdown Ladies Blacksox | 48 | v | 40 | Nomads A | - | ||||
2:00pm | Challengers Comets | 49 | v | 37 | Upton Ladies | - | ||||
3:30pm | Bishops Cleeve Warriors | 41 | v | 32 | Survivors Devils | - | ||||
6 | 16th Nov | 9:30am | Bishops Cleeve Warriors | 40 | v | 49 | Upton Ladies | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Hucclecote Storm | 36 | v | 29 | Nomads A | - | ||||
12:30pm | Challengers Jets | 54 | v | 36 | United Eagles | - | ||||
2:00pm | Survivors Devils | 32 | v | 41 | Stroud Cobras | - | ||||
3:30pm | Churchdown Ladies Blacksox | 54 | v | 37 | Challengers Comets | - | ||||
7 | 23rd Nov | 9:30am | United Eagles | 40 | v | 35 | Bishops Cleeve Warriors | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Churchdown Ladies Blacksox | 49 | v | 38 | Hucclecote Storm | - | ||||
12:30pm | Survivors Devils | 31 | v | 34 | Challengers Comets | - | ||||
2:00pm | Challengers Jets | 33 | v | 27 | Nomads A | - | ||||
3:30pm | Upton Ladies | 60 | v | 49 | Stroud Cobras | - | ||||
8 | 30th Nov | 9:30am | Hucclecote Storm | 53 | v | 43 | Upton Ladies | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Challengers Comets | 50 | v | 32 | Stroud Cobras | - | ||||
12:30pm | Bishops Cleeve Warriors | 33 | v | 49 | Challengers Jets | - | ||||
2:00pm | United Eagles | 32 | v | 53 | Churchdown Ladies Blacksox | - | ||||
3:30pm | Nomads A | 43 | v | 32 | Survivors Devils | - | ||||
9 | 14th Dec | 9:30am | Upton Ladies | 59 | v | 51 | United Eagles | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Nomads A | 37 | v | 44 | Challengers Comets | - | ||||
12:30pm | Stroud Cobras | 31 | v | 57 | Challengers Jets | - | ||||
2:00pm | Churchdown Ladies Blacksox | 49 | v | 40 | Bishops Cleeve Warriors | - | ||||
3:30pm | Survivors Devils | 31 | v | 31 | Hucclecote Storm | - | ||||
10 | 4th Jan | 9:30am | Challengers Comets | 19 | v | 38 | Hucclecote Storm | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | United Eagles | 25 | v | 40 | Nomads A | - | ||||
12:30pm | Survivors Devils | 40 | v | 52 | Upton Ladies | - | ||||
2:00pm | Bishops Cleeve Warriors | 44 | v | 24 | Stroud Cobras | - | ||||
3:30pm | Churchdown Ladies Blacksox | 44 | v | 50 | Challengers Jets | - | ||||
11 | 11th Jan | 9:30am | Hucclecote Storm | 49 | v | 31 | United Eagles | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Challengers Jets | 42 | v | 58 | Upton Ladies | - | ||||
12:30pm | Churchdown Ladies Blacksox | 55 | v | 50 | Survivors Devils | - | ||||
2:00pm | Stroud Cobras | 46 | v | 25 | Nomads A | - | ||||
3:30pm | Bishops Cleeve Warriors | 46 | v | 28 | Challengers Comets | - | ||||
12 | 18th Jan | 9:30am | Bishops Cleeve Warriors | 44 | v | 42 | Hucclecote Storm | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Upton Ladies | 38 | v | 39 | Nomads A | - | ||||
12:30pm | Churchdown Ladies Blacksox | 53 | v | 31 | Stroud Cobras | - | ||||
2:00pm | Survivors Devils | 43 | v | 41 | United Eagles | - | ||||
3:30pm | Challengers Comets | 38 | v | 44 | Challengers Jets | - | ||||
13 | 1st Feb | 9:30am | United Eagles | 39 | v | 43 | Challengers Comets | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Nomads A | 31 | v | 38 | Bishops Cleeve Warriors | - | ||||
12:30pm | Challengers Jets | 43 | v | 39 | Survivors Devils | - | ||||
2:00pm | Upton Ladies | 59 | v | 59 | Churchdown Ladies Blacksox | - | ||||
3:30pm | Hucclecote Storm | 35 | v | 33 | Stroud Cobras | - | ||||
14 | 8th Feb | 9:30am | Hucclecote Storm | 27 | v | 46 | Challengers Jets | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Stroud Cobras | 40 | v | 32 | United Eagles | - | ||||
12:30pm | Nomads A | 44 | v | 54 | Churchdown Ladies Blacksox | - | ||||
2:00pm | Upton Ladies | 43 | v | 38 | Challengers Comets | - | ||||
3:30pm | Survivors Devils | 41 | v | 45 | Bishops Cleeve Warriors | - | ||||
15 | 29th Feb | 9:30am | Nomads A | 31 | v | 50 | Hucclecote Storm | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | United Eagles | 32 | v | 43 | Challengers Jets | - | ||||
12:30pm | Stroud Cobras | 48 | v | 30 | Survivors Devils | - | ||||
2:00pm | Upton Ladies | 60 | v | 26 | Bishops Cleeve Warriors | - | ||||
3:30pm | Challengers Comets | 35 | v | 50 | Churchdown Ladies Blacksox | - | ||||
16 | 7th Mar | 9:30am | Bishops Cleeve Warriors | 37 | v | 39 | United Eagles | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Hucclecote Storm | 44 | v | 44 | Churchdown Ladies Blacksox | - | ||||
12:30pm | Challengers Comets | 37 | v | 45 | Survivors Devils | - | ||||
2:00pm | Nomads A | 36 | v | 36 | Challengers Jets | - | ||||
3:30pm | Stroud Cobras | 50 | v | 49 | Upton Ladies | - | ||||
17 | 14th Mar | 9:30am | Challengers Jets | 57 | v | 39 | Bishops Cleeve Warriors | - | Plock Court – Court 2 | |
11:00am | Upton Ladies | 53 | v | 43 | Hucclecote Storm | - | ||||
12:30pm | Stroud Cobras | 46 | v | 34 | Challengers Comets | - | ||||
2:00pm | Churchdown Ladies Blacksox | 52 | v | 36 | United Eagles | - | ||||
3:30pm | Survivors Devils | 25 | v | 38 | Nomads A | - | ||||
18 | 28th Mar | 9:30am | United Eagles | - | v | - | Upton Ladies | - | Plock Court – Court 2 |
Umpires: Challengers Comets Nomads A |
11:00am | Challengers Comets | - | v | - | Nomads A | - |
Umpires: United Eagles Upton Ladies |
|||
12:30pm | Challengers Jets | - | v | - | Stroud Cobras | - | ||||
2:00pm | Hucclecote Storm | - | v | - | Survivors Devils | - |
Umpires: Bishops Cleeve Warriors Churchdown Ladies Blacksox |
|||
3:30pm | Bishops Cleeve Warriors | - | v | - | Churchdown Ladies Blacksox | - |
Umpires: Hucclecote Storm Survivors Devils |